Hariduskonverents07.04.2017

Head Kunda linna ning Viru-Nigula ja Aseri valla haridustöötajad

Kunda Hariduse Toetusseltsil on hea meel kutsuda teid 7. aprillil 2017. aastal Kundasse meie, kui tulevase ühinenud omavalitsuse hariduse oleviku ja tuleviku üle arutlema.

Selleks oleme kokku pannud põneva päevakava, mis annab juba väiksemat sorti konverentsi mõõdu välja. Kohtumise eesmärgiks on pisut ajas tagasi vaadata, tutvuda seni tehtu ja üksteisega ning mõtiskleda ka väljakutsete üle, mis haldusreformi tuules haridusasutuste ees seisavad.

12:45 Kogunemine ja tervituskohv

13:00 Esimene ettekannete plokk, mille käigus esinevad muusikalise tervitusega Kunda ÜG poisid ning sõna saavad Kunda linnapea Kaido Veski, Aseri kooli direktriss Eha Polluks, Vasta kooli õpilased Kristiina Kõrve ja Mia Pintmann ning Kunda ÜG ajalooõpetaja Mart Kand.

14:30 Suur vahetund, mille jooksul on võimalik pisut keha kinnitada ning tutvuda Kunda ÜG õpilasfirmade tegevuse ning erinevate näituste ja väljapanekutega. Samuti on võimalik kolleegidega tutvust teha ning pisut koolimajas ringi vaadata.

15:30 Teine ettekannete plokk, kus sõna saavad kirjanik, ajakirjanik, stsenarist ja lavastaja Urmas Vadi, Kunda ÜG õpilane Katrin Lumiste ning Emili Kooli juht Indrek Lillemägi.

16:30 Kokkuvõtted päevast ja seejärel kojusõit.

Päeva juhib Kunda ÜG vilistlane ning Eesti Rahvusringhäälingu Tartu stuudio juhataja Aivi Parijõgi.

Olete teretulnud!

Konverentsi ladusamaks korraldamiseks ootame osalejate nimekirju asutuste kaupa hiljemalt 3. aprilliks aadressile kaido@kunda.ee.