Hiline talguõhtu Ühisgümnaasiumis04.05.2015

Esmaspäeval, 4. mail kogunes peale päevatööd üle kahekümne tegusa inimese Kunda Ühisgümnaasiumi õpetajate ja juhtkonna seast, hoolekogust, vast loodud Kunda Hariduse Toetusseltsist, õpilasesindusest ning hariduskomisjonist, et üheskoos korrastada kooli pööning.

Kui esialgseks eesmärgiks oli vanast seisma jäänud kraamist puhastada üks ruum, kuhu on plaanis rajada väike muuseumiklass, siis suures tööinnus sai korrastatud ka vana lasketiiru kõrval olevad ruumid. Muuseumiklassiga on ilmselt lootust tutvuda juba sel sügisel, mil kool järjekordset aastapäeva tähistab.

Vanu laudu, kappe, toole, kastide viisi iganenud õppematerjale, telliseid ning isegi gaasimaske tuli alla tassida neljandal korrusel asuvast tolmuselt pööningult, kuid vapraid talgulisi see ei muserdanud. Tegusaid talgulisi kostitas kool toeka talgusupiga, magustoidu eest kandis hoolt AS Tere, kes varustas sel aastal vabatahtlikke maitsvate piimatoodetega.

Vaatamata suurele tolmutamisele, mille käigus sai segadusse aetud ka tuletõrje signalisatsioon, koguti mitme koorma jagu kraami traktorikasti ja kooli õuele, äraveoga aitas lahkesti linna majanduskeskus.

Suured tänusõnad tehtu ja suurepärase koostöö eest kõigile talgulistele!

Ära tegid: Kunda Ühisgümnaasiumi administratsioon Tiiu Millistfer, Siiri Hiiesalu, Kaire Reimus ja Gunnar Roov, õpetajad Tiina Vanatoa (hoolekogu), Kristi Aron (hoolekogu ja hariduskomisjon) ja Kairi Press (Kunda Hariduse Toetusselts), Kunda Ühisgümnaasiumi õpilasesinduse liikmed Marjorete Orumaa, Karina Florova ja Kent Kerner, Kunda Ühisgümnaasiumi hoolekogu liikmed Meelis Einstein, Eneken Lallo, Jelena Fjodorova, Ando Källo ja Merle Maimjärv-Mirka (hoolekogu, hariduskomisjon, Kunda Hariduse Toetusselts). Kunda Hariduse Toetusseltsi liikmed Aivi Parijõgi, Argo Roots, Anniky Uukareda, Evely Press, Merike Kuuse, Sigrit Hang, Jaan Känna, koolitöötaja Sirje Venkova. Suur tänu ka Kaido Veskile ja Kunda linna majanduskeskusele.