Kunda Hariduse Toetusselts kutsub jagama lühilugusid21.06.2018

Kunda Hariduse Toetusselts kutsub jagama lühilugusid enda, oma vanemate, vanavanemate või teiste lähikondlaste mälestusi Kundast, selle eluolust ja inimestest taasiseseisvumisele eelnenud perioodist.

Mõned märksõnad võimalikest mälestuste allikatest: kaubandus, transport, haridusasutused, klubi, piirivalve, rahvamalev, leivatehas, restoran, motoklubi, sport laiemalt, piirivalve, rand, linnasaun, pesumaja, kooli internaat, vaba aja veetmine, kinod, kooliaiad, defitsiidi hankimine, mõni õpetaja või tuntud, värvikas persoon, tsemenditehas, paraadid, taidlus, jaanituled jne.

Lühilood ja pildid või nende koopiad on oodatud aadressil Kasemäe 22 või e-posti aadressil selts@kunda.ee hiljemalt 10. novembriks 2018 . Kui kirjutamine käib üle jõu siis palun anna endast sellegipoolest märku ja leiame mooduse kuidas Sinu mälestus siiski talletada.

Kunda Hariduse Toetusselts koondab ja talletab kõik mälestused elektrooniliselt. Põnevamad mälestused talletatakse kogumikku. Seltsi poolt moodustatud komisjon premeerib üht mälestuse esitajat Eesti Rahvamuuseumi piletitega.

Ära lase oma mälestustel kustuda vaid jaga neid järgnevate põlvkondadega!

Lisainformatsioon telefonil 5363 4218.